A je tady další vydání! Tentokrát už list opad, začíná pěkná kosa, není nad to si udělat předsváteční pohodu při voňavém čaji plném hřebíčku a skořice a přečíst si, co se za tento měsíc v ZŠ Vratimov a ZŠ Horní Datyně událo!  Zpět
Přespávačka se ŠD

Celkem 50 dětí se sešlo v pátek 25.11. v 17 hod u vchodu do tělocvičny ZŠ Datyňská, aby se zúčastnily akce „Přespávačka ve škole s adventní tématikou“, kterou připravily vychovatelky školní družiny. Tělocvična se rozzářila desítkami světýlek a postupně se zaplnila spacáky, polštáři, dekami a plyšáky. Společně jsme se zašli podívat na rozsvícení vánočního stromu a ohňostroj, který se dětem moc líbil. Následovala večeře, pohádka a vánoční tvořivá dílnička. Ráno na děti čekala bohatá snídaně. Před ukončením akce si děti prošly andělskou stezku s úkoly, za jejíž splnění si vysloužily diplom a medaili.

Děkujeme všem rodičům a kolegyním za spolupráci. Spaní v tělocvičně bylo velkým zážitkem nejen pro děti, ale i pro nás vychovatelky.

Za kolektiv vychovatelek Bc. Alena Slonková a Bc. Lenka Baštinská

Pokud budete odkaz otevírat přes mobilní telefon, neklikejte na odkaz, ale přidržte jej delší dobu (cca 3s), otevře se nabídka, kde vyberete "ZOBRAZIT NÁHLED STRÁNKY". Po té se vám video přehraje.

Ohlédnutí za "Přespávačka v ŠD": https://1drv.ms/v/s!AqHolBfm394A1CrTyj7SNFcGvZ7p?e=DfHOZU

Poslední změna: 28.11.2022 - 15:38