Basketbalový úspěch Eva Eliášová 04.03.2018
Žili jsme olympiádou Eva Eliášová 03.03.2018

Olympiáda je již dávno za námi, většina z nás ji prožívala hlavně u televizních obrazovek, ale někteří žáci naši školy mohli být blíže zimnímu olympijskému dění, fandit našim olympionikům a zároveň si vyzkoušet sporty na vlastní kůži. Jak je to možné?

Naše škola se v prosinci zúčastnila soutěže, kterou vyhlásil SAZKA Olympijský víceboj, jejím  úkolem bylo kreativně ztvárnit zimní olympijský úspěch vybraného českého sportovce. Výtvory žáků 4.A, 4.B, 5.A, 5.B a 6.B se líbily, a tak jsme byli jednou ze 16 škol z Moravskoslezského kraje, která byla pozvána na Olympijský festival do Ostravy.

Sportovní program byl různorodý – děti si za doprovodu hostesek vyzkoušely pumptrackovou dráhu, daly do pohybu curlingové kameny, sedly si do sáňkařského trenažéru, závodily na běžkách, řádily ve snowparku, soutěžily o ceny a na závěr ovládly celé kluziště.

Byl to krásny sportovní den a děti si naplno vychutnaly atmosféru sportovních her.

Mgr.Jana Biolková

ZŠ Datyňská Vratimov

Okresní kolo ve florbalu Administrátor 03.01.2018

Okresní kolo ve florbalu

V pondělí   18. 12. 2017 se vybraní  chlapci  8. a 9. ročníku zúčastnili okresního kola ve florbalu starších žáků, které se konalo v Šenově.

>>>>>>>>>>