Halloween ve 3.B

Dne 31. 10. 2023 jsme měli příležitost oslavit Halloween a Dušičky spolu s dětmi, a to prostřednictvím kreativního propojení matematiky, prvouky a českého jazyka. Naše aktivity byly plánovány tak, aby děti mohly zábavným způsobem rozvíjet své dovednosti a znalosti v těchto třech oblastech.

V matematice jsme se soustředili na opakování násobení a dělení do 100, a také na schopnost porovnávání čísel. Pomocí herních prvků a interaktivního přístupu jsme dětem umožnili procvičit tyto dovednosti a lépe je porozumět.

V rámci výuky českého jazyka jsme se zaměřili na hledání slov s podobným kořenem, třídění slov podle abecedy a také na porozumění textu a práci s textem. Děti měly příležitost rozvíjet své dovednosti ve čtení a interpretaci textů, což je klíčový krok k rozvoji jejich jazykových schopností.

Celý den probíhal hravou formou, což zahrnovalo vystřihování, lepení, vykreslování a další aktivity, které pomáhaly rozvíjet jemnou motoriku dětí. Tímto způsobem jsme vytvořili prostředí, kde se děti mohly učit a zároveň si užívat svůj čas.

Naše cíle byly jasně zaměřeny na rozvoj dovedností dětí, a to včetně matematických, jazykových a motorických dovedností. Celý den byl plný radosti a zábavy, a doufáme, že děti si ho užily a získaly nové znalosti a dovednosti prostřednictvím této interaktivní a hravé formy vzdělávání.

Za 3. B Lucie Kusáková, Petra Kovářová

Poslední změna: 20.11.2023 - 10:46