Sportovní kurz 9. tříd

Ve středu jsme se  nádraží všichni natěšení sešli, spočítali se a započali naši cestu na sportovní kurz v Křižanově. Cesta to byla dlouhá, ale vyplatila se. I přes všelijaké problémy a výluky vlaků jsme z nádraží vyšli a po chvilce chození na sluníčku došli do arelálu. Chatky sice byly maličkaté ale příjemné a s nečekaně pohodlnýma postýlkama. A pak to přišlo, ta první vysněná a zasloužená aktivita a to střelba z luku. Šípy lítaly jako zběsilé a všem to moc šlo. Dále následoval paintball. Co mám dodat, všichni si to užili a ty maskáčové obleky vypadaly fakt hustě. Další den byl stejně vydařený jako ten první, jen s trochou deště. Začli jsme bumperball, trošku to na orosené trávě klouzalo, ale věřím, že si to každý užil na maximum. Po první aktivitě dne následoval lanový park. Byl trochu náročný, ale s trochou snahy trasu dokončili všichni, i paní učitelka. Po vydatném objedě přišla řada na rafty. Všichni naskákali do loďek, popadli pádla a už se jelo. Byl to fajn zážitek. Na studené vodě byl pak i aquaroller, který nám v nekterých případech trochu připomínal mixér a nakonec poslední aktivita, kterou byl bungerunning, věřím, že i ten určitě stál za zkoušku. Večer i přes komplikace s deštěm a uletěným stanem proběhl povedený táborák s buřty a super atmosférou. Poslední den jsme se jen zbalili a po objedě se vydali domů. Celý výlet určitě stál za to, ukázal sílu kolektivu a všichni si ho velmi užili.

Kateřina Čížková 9.B

Poslední změna: 19.06.2024 - 10:39