Zpět
OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU

V letošním školním roce se nám výjimečně dobře daří ve sportovních soutěžích, téměř vždy jsme se umístili na stupních vítězů, a to zdaleka není konec školního roku. Ne jinak tomu bylo i na okresním kole ve florbalu dívek 6. a 7. ročníku.

Turnaj se konal ve sportovní hale SC Dubina a  zúčastnilo se ho celkem šest škol z obvodů Ostravy. Naše děvčata byla nejlepší, celý turnaj suverénně vyhrály, ani jednou během turnaje neprohrávaly a vybojovaly si postup do krajského kola.

Chtěla bych je pochválit za bojovnost, přístup a chování. Byly skvělé. Nejlepší naší hráčkou a střelkyní nejvíce gólů byla Barbora Janošová ze 6.A, skvěle ji doplňovala Lucie Olejníková ze 6.A a Natálie Furmánková ze 7.A. Další hráčky byly Nella Macura ze 6.A, Nela Kupková ze 6.A, Natálie Garelová ze 7.A, Sidney Macura ze 7.A, Melinda Chmělarská ze 7.B a výborná brankářka Jana Fojtová ze 6.A.