Výtvarná soutěž s výstavou ke 150. výročí školy v Horních Datyních

Naše malá škola v Datyních slaví letos významné jubileum, a tak jsme vyhlásili výtvarnou soutěž na téma Já a moje škola, která měla hojnou účast moc hezkých obrázků. Děti od první do deváté třídy malovaly a kreslily a vybrat z tak pěkných obrázků ty nej nebylo vůbec jednoduché. Nechali jsme tedy rozhodnout návštěvníky Dne otevřených dveří. Ti hlasovali do připravené hlasovací krabičky, a protože obrázky byly vystaveny bez jmen autorů, bylo hlasování naprosto férové. Do konce roku pak obrázky uvidíte vystavené ještě ve školní galerii. Autoři těch nejlepších prací byli ještě před Vánocemi obdarovaní paní ředitelkou pěknými výtvarnými cenami a diplomy.  Všem gratulujeme a děkujeme za moc pěkné obrázky.

Ocenění:

Třetí místa: Štěpán Havlíček, Darina Radová, Laura Závadová, Natálie Kaňoková

Druhá místa: Sára Omeiri, Jana Bártková, David Pojezdala, Radek Zniščal, Tomáš Jonek, Matyáš Lajčok, Ondřej Janda

První místa: Viktorie Musílková, Beáta Gambalová, Tereza Bartošová, Adam Vavrečka

Mgr. Eva Eliášová

Poslední změna: 04.01.2024 - 12:29