🪁 Drakiáda 2023: Vzletem k obloze! 🪁

Milí rodiče, děti a všichni milovníci vzdušných her,

s radostí vás zveme na tradiční Drakiádu, která se letos koná 11. října na naší školní zahradě. Tento den, od 16:45 do 18:15, se nebe nad zahradou zaplní barevnými draky a vzdušnými tvory, kteří se vznášejí na větru a radují srdce všech přítomných. 🌤️

Naše školní družina se po celý rok těšila na tento den a pečlivě připravovala různé aktivity a hry, které zpestří odpoledne všem účastníkům. Ať už jste zkušený "drakař" nebo jen chcete strávit příjemné odpoledne v dobré společnosti, tato akce je určena právě pro vás! 🎈

Kromě vzdušných dovedností a her, které budou hlavním programem, jsme pro vás připravili i malé občerstvení. Na místě bude k dispozici teplý čaj ☕, který vás zahřeje v chladném podzimním dni, a také drobné pochoutky 🍪, které potěší vaše chuťové buňky.

Rádi bychom zdůraznili, že akce se koná pouze za příznivého počasí 🌈. Pokud by náhodou přišel déšť nebo silný vítr, budeme nuceni akci odložit. Doufáme však, že nám počasí přeje a společně si užijeme nezapomenutelné odpoledne.

Ačkoliv je vstup na Drakiádu zdarma, rádi bychom vás upozornili na dobrovolné vstupné 💰. Výtěžek z něj půjde na podporu dalších aktivit školní družiny.

Těšíme se na vás a doufáme, že společně vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky! 🎉

Poslední změna: 03.10.2023 - 21:07

Hasík