Patrick v naší škole!

Vážení rodiče! Milé děti!

V letošním školním roce se vedení školy rozhodlo uspořádat ve vaší škole výjimečnou akci! 15. prosince 2023 se uskuteční velkolepý koncert. A vaše děti budou středem pozornosti!

Jeden celý týden bude náš tým navštěvovat vaši školu a učit vaše děti Street Dance/HipHop. Děti se seznámí s různými tanečními styly a naučí se různé choreografie. Jménem lektorského týmu a dětí bychom vás rádi pozvali na závěrečný koncert! Už teď vám můžeme slíbit, že koncert bude naprosto mimořádný! Kromě prezentace naučených tanečních kroků se uskuteční i sólová vystoupení některých dětí, a to celé bude podpořené speciálními efekty, které jsme pro vás připravili!

Budete překvapeni, co se děti naučí a co všechno jsou schopny za pouhý týden dokázat!

Během týdne bude přítomen také fotograf a kameraman. Závěrečný koncert budeme nahrávat, abychom mohli poskytnout, co nejvíce nahrávek vašich dětí. Z celého týdne, kdy bude probíhat taneční projekt, bude vytvořena i prezentace, která se pro vás bude promítat v den koncertu. Budeme s dětmi dělat také rozhovory...

Poté Vám a Vašim dětem nabídneme možnost zakoupit si fotografie z celého týdne a DVD/USB flash disk s videomateriálem jak z workshopu, tak i koncertu. Velmi se těšíme na práci s Vašimi dětmi a doufáme ve Vaši podporu na závěrečném koncertu!

S přátelským pozdravem Tým Danc'In Schools

Poslední změna: 13.11.2023 - 12:23