• 2. stupeň - od 15:30 do 17:00
Vratimov 23. 4., Horní Datyně 25. 4.
Zpět
Badminton

V úterý 20. října 2015 se konal v naší tělocvičně I. ročník školního badmintonového turnaje. Důvodem k uskutečnění této akce byl zájem dětí, chuť strávit odpoledne sportovně a také využít a představit sportovní vybavení (badmintonová sada a 12 badmintonových raket), z nichž některé škola získala díky výhře v Olympijském víceboji.

Turnaje se zúčastnilo 13 chlapců a 5 dívek z II. stupně. Dívky vytvořily jednu skupinu, chlapci tři skupiny po 4, respektive 5 hráčích, ve kterých hráli každý s každým. První 2 ze skupin chlapců sehráli další vzájemné zápasy o celkového vítěze. Z časových důvodů se hrál jeden set do 11 bodů.

Žáci 9. ročníku byli výbornými rozhodčími a celková příjemná sportovní atmosféra turnaje s výbornou úrovní badmintonu byla doprovázena dobrým chováním žáků.

Celkovým vítězem se stal Vojtěch Křístek z 8. A, který ve finále porazil Jana Slobodníka z 9. A, (jen pro zajímavost - Honza ve skupině Vojtu porazil). Na bronzovém stupínku skončil Martin Šodek z 9. B. Vítězkou mezi dívkami se stala bez jediné porážky Tereza Kubatá  z 9. A, druhé místo získala Tereza Sumíková  ze 7. tř. a na 3. místě skončila Adéla Chalupecká z 8. B.

Všem děkuji za účast a těším se na další podobnou akci.

Poslední změna: 18.01.2018 - 15:02